Doprava a platba zdarma pro všechny objednávky od 1000 Kč.

Způsoby doručení
  • - GLS kurýr až domů90 Kč
  • - GLS výdejní místo70 Kč
  • - Zásilkovna - doručenie na pobočku55 Kč
Možnosti platby
  • - dobírka25 Kč
  • - bankovní převodzdarma
  • - platba kartou (za pomoci brány Comgate)zdarma

Objednávky odesíláme jako nejrychleji je to možné, standardně během 1-2 pracovních dnů od přijetí a zaplacení objednávky. Pokud objednávku potřebujete doručit co nejrychleji, zavolejte nám prosím.

Doručení do SR a do zahraničí

Více o Přepravce GLS kurýr

Kurýr GLS obyčejně doručuje během 1-2 pracovních dnů od odeslání. Předem víte, kdy Vám balíček dorazí – kurýr dává dvouhodinové rozmezí doručení a zasíláme plný link pro sledování pohybu zásilky. Navíc přepravce dovoluje mnoho možností jako balíček v případě nepřítomnosti přesměrovat na novou adresu, případně do výdejního místa.

Více o Přepravce GLS point point

Balíčky do výdejního místa standardně dorazí do dvou pracovních dnů od odeslání. Zásilkovna má hustou síť výdejních poboček v ČR. Většinou se jedná o klasické kamenné obchody, které jsou také výdejním místem. Hlavní výhodou je skvělá cena a pohodlí – nemusíte čekat na kurýra. Když bude balíček připraven k vyzvednutí na vybraném místě, přijde Vám SMS a email s heslem k vyzvednutí a můžete si pro něj kdykoli během otevírací doby pobočky přijít. Výdej balíčku je podmíněn pouze heslem, je tedy možné pro balík poslat i někoho jiného, pokud jste zrovna zaneprázdněni.

Více o  Prepravce Packeta

Balíčky na výdejní místo Zásilkovny standardně dorazí do dvou pracovních dnů od odeslání. Zásilkovna má hustou síť výdejních poboček v ČR. Většinou se jedná o klasické kamenné obchody, které jsou také výdejním místem. Hlavní výhodou je skvělá cena a pohodlí – nemusíte čekat na kurýra. Když bude balíček připraven k vyzvednutí na vybraném místě, přijde Vám SMS a email s heslem k vyzvednutí a můžete si pro něj kdykoli během otevírací doby pobočky přijít. Výdej balíčku je podmíněn pouze heslem, je tedy možné pro balík poslat i někoho jiného, pokud jste zrovna zaneprázdněni.

Více o platební bráně 

Online platby pro nás zajišťuje platební brána Comgate, a.s. - https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana. Poskytovatel služby, společnost Comgate, a.s. je licencována platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající přes platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Kontaktní údaje na společnost Comgate, a.s. pro případné reklamace nebo dotazy k platbám:
Comgate, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která naleznete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zajištěno standardem 3D Secure a tak budete pravděpodobně požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

https://help.comgate.cz/v1/docs/cs/platby-kartou

Platba rychlým bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte již připravený platební příkaz.

https://help.comgate.cz/docs/bankovni-prevody

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu.