Doprava a platba zdarma pro všechny objednávky od 1000 Kč.

Způsoby doručení
  • - GLS kurýr až domů90 Kč
  • - GLS výdejní místo70 Kč
  • - Zásilkovna - doručenie na pobočku55 Kč
Možnosti platby
  • - dobírka25 Kč
  • - bankovní převodzdarma
  • - platba kartou (za pomoci brány GoPay)zdarma

Objednávky odesíláme jako nejrychleji je to možné, standardně během 1-2 pracovních dnů od přijetí a zaplacení objednávky. Pokud objednávku potřebujete doručit co nejrychleji, zavolejte nám prosím.

Doručení do SR a do zahraničí

Více o Přepravce GLS kurýr

Kurýr GLS obyčejně doručuje během 1-2 pracovních dnů od odeslání. Předem víte, kdy Vám balíček dorazí – kurýr dává dvouhodinové rozmezí doručení a zasíláme plný link pro sledování pohybu zásilky. Navíc přepravce dovoluje mnoho možností jako balíček v případě nepřítomnosti přesměrovat na novou adresu, případně do výdejního místa.

Více o Přepravce GLS point point

Balíčky do výdejního místa standardně dorazí do dvou pracovních dnů od odeslání. Zásilkovna má hustou síť výdejních poboček v ČR. Většinou se jedná o klasické kamenné obchody, které jsou také výdejním místem. Hlavní výhodou je skvělá cena a pohodlí – nemusíte čekat na kurýra. Když bude balíček připraven k vyzvednutí na vybraném místě, přijde Vám SMS a email s heslem k vyzvednutí a můžete si pro něj kdykoli během otevírací doby pobočky přijít. Výdej balíčku je podmíněn pouze heslem, je tedy možné pro balík poslat i někoho jiného, pokud jste zrovna zaneprázdněni.

Více o Prepravce Packeta

Balíčky na výdejní místo Zásilkovny standardně dorazí do dvou pracovních dnů od odeslání. Zásilkovna má hustou síť výdejních poboček v ČR. Většinou se jedná o klasické kamenné obchody, které jsou také výdejním místem. Hlavní výhodou je skvělá cena a pohodlí – nemusíte čekat na kurýra. Když bude balíček připraven k vyzvednutí na vybraném místě, přijde Vám SMS a email s heslem k vyzvednutí a můžete si pro něj kdykoli během otevírací doby pobočky přijít. Výdej balíčku je podmíněn pouze heslem, je tedy možné pro balík poslat i někoho jiného, pokud jste zrovna zaneprázdněni.

Více o platební bráně Způsob platby GoPay

Online platby pro nás zajišťuje platební brána GoPay. Poskytovatel služby, společnost GoPay s.r.o. je licencována Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající přes platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která naleznete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zajištěno standardem 3D Secure a tak budete pravděpodobně požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba rychlým bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte již připravený platební příkaz.

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu.