Vracíme se ke kořenům výroby. K tomu, co bylo dobré kdysi a na co jsme mezitím v uspěchaném světě zcela zapomněli. Novým, moderním a nám srdci blízkým způsobem. Našimi dřevěnými výrobky, kryty a doplňky do kanceláře spojujeme milovníky dřeva, přírody a vracíme lidem kontakt se zemí. Naše výrobky vznikají v srdci Evropy s důrazem na kvalitu a tradici práce se dřevem s použitím co nejlokálnějších surovin.

Udržitelnost a kvalita

V Woodliis věříme, že nejlepší cesta k udržitelnosti je zbytečně nenakupovat. Tuto filozofii se snažíme předat i našim zákazníkům. Proto při výrobě našich produktů klademe vysoký důraz na kvalitu a zpracování, využíváme co nejlokálnějších surovin (dřevo) a podporujeme tradiční lokální výrobu. Naše produkty jsou vyráběny v srdci Evropy - na Slovensku. V zemích, kde je silná tradice práce se dřevem odjakživa a my jsme hrdí, že díky vám a vaší víře v naši značku můžeme v této tradici pokračovat a vnést do ní moderní a inovativní principy s láskou k lidem ik přírodě. Díky preciznosti a smyslu pro detail vám naše výrobky budou přinášet dlouhodobou radost. Raději koupit jednou a pořádně než často a nekvalitně. Tak společně uděláme něco pro planetu a snížíme naši uhlíkovou stopu i množství produkovaného odpadu. S láskou k přírodě přistupujeme nejen k designování a produkci našich výrobků. Věříme, že spolu uděláme svět lepším místem. Zelenším, s méně odpadem a zdravějšími lidmi. Místem, kde jsou principy fair-trade samozřejmostí. Místem, kde lidé dělají uvědomělá rozhodnutí a kde má kvalita a etický background přednost před kvantitou. Místem, kde nadčasovost a funkčnost porazí sezónnost. Díky vám a vaší podpoře se nám to postupně daří.

Udržitelnost a kvalita - woodliis.cz

Naše mise

Ve Woodliis se nebojíme snít a plnit si odvážné sny. Naším cílem je změnit návyky lidí po celém světě. Lidem nabízíme převážně dřevěné výrobky, které jsou vyráběny převážně udržitelným způsobem a s láskou k přírodě a hlavně ke dřevu. Naší vizí jsou takové kryty na mobilní telefon, které Vám jej dokonale ochrání před poškozením a při nošení je jednoduše budete chtít všude ukazovat – to vše s použitím dřeva, kterému jsme dali druhou šanci. Zero waste :)
Ve Woodliis je pro nás každý zákazník středem zájmu a jeho spokojenost je naším hnacím motorem. Etické a příjemné pracovní zázemí je pro nás prioritou, princip fair-trade je v nás hluboce zakořeněný. Proto ke každému zaměstnanci, zda obchodnímu partnerovi přistupujeme s respektem a úctou. Díky tomu žijeme naše sny společně a to nás žene kupředu s ještě větší chutí. S každým dosaženým cílem si klademe laťku výš a výš. „Ne“ a „nelze“ nejsou v našem slovníku vůbec obsaženy. Woodliis není „pouze“ firma, je to rodina a to doslova. A kousek z této naší rodiny dostanete od nás i vy v každém našem výrobku spolu s naším srdcem.