V souladu s ustanovením §12 ods. 1c. 102/2014 Sb. o ochraně spotřebitele při podomním prodeji a zásilkovém prodeji v platném znění, má spotřebitel právo odstoupit od smlouvy do 14 pracovních dnů od převzetí zboží bez uvedení důvodu. V případě, že spotřebitel využije právo na odstoupení od smlouvy v uvedené lhůtě bere na vědomí, že dodavatel je oprávněn požadovat náhradu prokazatelně vynaložených nezbytných nákladů spojených s odstoupením od smlouvy.

Odstoupením od smlouvy jsou si smluvní strany povinny vrátit navzájem poskytnutá plnění. V případě, že spotřebitel již převzal objednané zboží, pokud je to možné, měl by jej vrátit v originálním nepoškozeném balení.

Spotřebitel je zároveň povinen v odstoupení od smlouvy uvést kontaktní údaje a číslo účtu, na který má být uhrazena částka za objednané zboží poukázaná ze strany prodávajícího. Prodávající se zavazuje uhradit zaplacenou částku neprodleně po vrácení objednaného zboží.

 

A teď jednodušší

Pokud zboží nenaplnilo Vaše očekávání, nebo jste jednoduše změnili názor na koupi, nemusíte se obávat a můžete zboží jednoduše vrátit s tím, že garantujeme vrácení peněz v plné výši a bez zbytečných otázek

 

Abyste garanci uplatnili nemusíte dělat nic výjimečného. Stačí, když do 14 dnů od převzetí se online zaregistrujete zde -  https://www.woodliis.cz /reklamace-seznam-připadů a zašlete zboží zpět. Tímto  požádáte o vrácení peněz a my Vám je bez zbytečných otázek vrátíme obratem, nejpozději však do 14 dnů.

 

  • - peníze Vám vrátíme v plné výši
  • - peníze vracíme obratem na Váš účet, ale nejpozději do 14 dnů
  • - máte na rozmyšlenou celých 14 dní
  • - garanci uplatníte jednoduše a bez zbytečných otázek, stačí nás o tom informovat

 

Tato stránka má informativní charakter, závazné stanovisko obsahují VOP.</p >