Dřevěná mapa světa na zeď - PREGLEJKA (ODSTÍN OŘECH) (Woodliis) - 4 450 Kč
  Dřevěná mapa světa na zeď - PREGLEJKA (ODSTÍN OŘECH) (Woodliis) - 4 450 Kč
  Dřevěná mapa světa na zeď - PREGLEJKA (ODSTÍN OŘECH) (Woodliis) - 4 450 Kč Dřevěná mapa světa na zeď - PREGLEJKA (ODSTÍN OŘECH) (Woodliis) - 4 450 Kč Dřevěná mapa světa na zeď - PREGLEJKA (ODSTÍN OŘECH) (Woodliis) - 4 450 Kč

  Dřevěná mapa světa na zeď - PREGLEJKA (ODSTÍN OŘECH)


  rating zatím žádné hodnocení

  4 450 Kč
  Dělá radost již 4+ zákazníkem
  vrátane DPH a RP Do výroby do 7 dnů

  Někomu stačí papírová mapa na stole menšího rozměru a někdo to chce povýšit na vyšší úplně jinou úroveň.

  Dřevěná mapa světa na zeď značky Woodliis je speciálním produktem, který obohatí každý prostor o styl a vizuální hloubku a je perfektním způsobem jak efektně dostat celý svět na zeď svého pokoje, pracovny, obývacího pokoje nebo chaty. Udělejte si radost, splňte si sen. Nebo ho splňte někomu, o kom víte, že cestování miluje! Dřevěná mapa světa na zeď bude dobře ladit s útulnými ubytovacími prostorami a oficiálnějšími interiéry, jako jsou kanceláře a konferenční místnosti. Kdekoli se objeví, určitě upoutá pozornost každého a dodá eleganci každému interiéru, ve kterém je zavěšena. Naše dřevěná mapa světa na zeď zajistí, že každý prostor dostane svůj vlastní, speciální a vyjímečný styl a design.

  Množství

  Doručení: Do výroby do 7 dnů pracovních dnů Očekávané datum dodání je

  Upozorněte mě, když cena klesne

  obrázek
  Zakoupením tohoto produktu získáte až 312 Kč zpět ve slevovém poukazu.

  Ručně vyrobeno
  Na Slovensku ze dřeva, kterému jsme dali druhou šanci.
  Bezstarostné vrácení
  Bez jakýchkoli otázek, do 14 dnů od nákupu.
  Rychlé doručení
  Každá objednávka je expedována za 1-3 pracovní dny.
  Zabezpečený nákup
  Nákupní košík je zajištěn SSL-256 bit zabezpečením.

  Mapa světa na zeď a její dřevěné prvky mají tloušťku 6 mm. Jejich skutečné rozměry jsou 2000 mm (šířka) x 1180 mm (výška). Pro usnadnění procesu montáže jsme připravili tištěný návod k použití na velkoformátovém papíře, který přesně odráží polohu kontinentů a ostrovů.

  Dřevěná mapa světa na zeď a její montáž

  Lepicí montáž, kterou často nazýváme také „samomontáž“, je snadné umísťování dřevěných prvků na zeď pomocí montážního lepidla. Do balení mapy světa na zeď nepřibalujeme lepidlo ani mačkadlo. Tyto produkty si musí zákazník zakoupit sám. Je to způsobeno prostým faktem – ne každé lepidlo je vhodné na daný povrch stěny. Přinášíme návod, ve kterém doporučujeme, jaké lepidlo na konkrétní stěnu použít. Vysvětlíme také, jak si mapu světa nainstalovat svépomocí, jaké množství lepidla použít a jak měřit vzdálenosti mezi jednotlivými prvky.

  Březová překližka - z toho je vyrobena naše mapa světa na zeď

  Bříza je strom z tvrdého dřeva, který patří do čeledi Betulaceae, do které patří olše a lísky. Je to tenkolistý strom, který má třicet až šedesát různých druhů. Bříza je běžná zejména na severní polokouli, například ve Spojených státech, Evropě, Rusku, na Středním východě, v částech Číny a Japonska. Přibližně tři čtvrtiny známých druhů břízy se nacházejí v Evropě a Asii, zejména v Číně, Japonsku, Rusku a zemích bývalé sovětské republiky, jako je Kazachstán a Uzbekistán. V Polsku jsou běžné druhy břízy známé svou světlou bledostí, a proto jsou známé jako bílá a stříbrná bříza. Bříza je známá také jako průkopnický druh, což znamená, že je prvním typem stromu, který kolonizuje oblast, která byla dříve narušena nebo poškozena v důsledku přírodní nebo člověkem způsobené události. Březové dřevo je jemnozrnné a má bledou barvu, díky čemuž se hodí na kvalitní nábytek. Protože se však vyznačuje také saténovým leskem, je velmi oblíbenou volbou při výrobě dýhy a nábytku. Existuje několik druhů břízy, které se vyznačují zvlněným tvarem, který je určen tím, jak strom roste během svého života. Bříza je však tvrdší než ostatní tvrdé dřeviny. Přestože se jedná o lehké dřevo, bříza je pevná a odolná, což znamená, že z ní lze vytvořit pevnou překližku. Březová překližka využívá více listů březové dýhy a je jednou z nejpevnějších a nejstabilnějších překližek v tomto odvětví. Obvykle se používá k výrobě skateboardů, které poskytují stabilní a flexibilní jízdu. Některé druhy břízy, jako například bříza stříbrná, mají pronikavé aroma, které se používá v kožedělném oleji a používá se také v kosmetice, jako je mýdlo a šampon. Další užitečnou vlastností břízy, zejména její kůry, je voděodolnost, díky čemuž je vhodná k obložení dřevěných lodí. V době, kdy domorodí Američané cestovali po Spojených státech, používali březovou kůru pro stavbu lehkých kanoí a mís.

  Výrobní přesnost

  Dřevěná mapa světa na zeď a její proces výroby je mimořádně složitý a hlacně časově náročný. Zvláštní pozornost věnujeme každému, i tomu nejmenšímu aspektu výroby. Používáme nejkvalitnější stroje, které řežou a honí dřevo s přesností na 0,01 mm. Značná část naší produkce je vyráběna ručně, což je v dnešní době stále méně běžné. Leštění, lakování a precizní lepení dřeva je výsledkem naší tvrdé ruční práce.

  Nejdůležitější vlastnosti mapy světa:

  • - Rozměry: Šířka: 200 cm, Výška: 118 cm, Tloušťka: 0,6 cm.
  • - Materiály: Barevná březová překližka
  • - Hmotnost: cca 8 kg

  Datový list

  Typ
  Ručně vyrobeno
  Materiál
  100% dřevo
  Dřevo
  překližka
  Opracování
  neopracované olejem
  Magnetický systém
  ne
  Země původu
  Slovenská republika

  Recenze (0)

  Všechny recenze produktů jsou v souladu se Směrnicí (EU) 2019/2161