Dřevěná mapa světa na zeď - DUB + olej (magnetická) (Woodliis) - 9 650 Kč
  Dřevěná mapa světa na zeď - DUB + olej (magnetická) (Woodliis) - 9 650 Kč Dřevěná mapa světa na zeď - DUB + olej (magnetická) (Woodliis) - 9 650 Kč Dřevěná mapa světa na zeď - DUB + olej (magnetická) (Woodliis) - 9 650 Kč Dřevěná mapa světa na zeď - DUB + olej (magnetická) (Woodliis) - 9 650 Kč

  Dřevěná mapa světa na zeď - DUB + olej (magnetická)


  rating zatím žádné hodnocení
  #1 nejprodávanější v kategorii Dřevěné mapy světa na zeď (za 365 dní)

  9 650 Kč
  Dělá radost již 4+ zákazníkem
  vrátane DPH a RP

  Někomu stačí papírová mapa na stole menšího rozměru a někdo to chce povýšit na vyšší úplně jinou úroveň.

  Dřevěná mapa světa na zeď značky Woodliis je speciálním produktem, který obohatí každý prostor o styl a vizuální hloubku a je perfektním způsobem jak efektně dostat celý svět na zeď svého pokoje, pracovny, obývacího pokoje nebo chaty. Udělejte si radost, splňte si sen. Nebo ho splňte někomu, o kom víte, že cestování miluje! Dřevěná mapa světa na zeď bude dobře ladit s útulnými ubytovacími prostorami a oficiálnějšími interiéry, jako jsou kanceláře a konferenční místnosti. Kdekoli se objeví, určitě upoutá pozornost každého a dodá eleganci každému interiéru, ve kterém je zavěšena. Naše dřevěná mapa světa na zeď zajistí, že každý prostor dostane svůj vlastní, speciální a vyjímečný styl a design.

  Varianty z kolekce

  Množství

  Doručení: Do výroby do 7 dnů pracovních dnů Očekávané datum dodání je

  Upozorněte mě, když cena klesne

  obrázek
  Zakoupením tohoto produktu získáte až 676 Kč zpět ve slevovém poukazu.

  Ručně vyrobeno
  Na Slovensku ze dřeva, kterému jsme dali druhou šanci.
  Bezstarostné vrácení
  Bez jakýchkoli otázek, do 14 dnů od nákupu.
  Rychlé doručení
  Každá objednávka je expedována za 1-3 pracovní dny.
  Zabezpečený nákup
  Nákupní košík je zajištěn SSL-256 bit zabezpečením.

  Mapa světa na zeď a její dřevěné prvky mají tloušťku 10 mm. Jejich skutečné rozměry jsou 2000 mm (šířka) x 1180 mm (výška). Pro usnadnění procesu montáže jsme připravili tištěný návod k použití na velkoformátovém papíře, který přesně odráží polohu kontinentů a ostrovů.

  Magnetické PIN(y) národních hranic

  Mapa světa na zeď má vyvinut kompletně nový a inovativní způsob umísťování magnetických značek přímo na povrch dřeva. Díky ní si budeme moci poznačit místa, která jsme navštívili a dokonce přiložit fotografie, které zachytí naše cestovatelské vzpomínky na krásnou dřevěnou mapu.
  Pro usnadnění označení důležitých míst na mapě jsou jednotlivé země odděleny precizním gravírováním. Volitelně jsou dostupné i názvy jednotlivých zemí.

  Dřevěná mapa světa na zeď a její montáž

  Lepicí montáž, kterou často nazýváme také „samomontáž“, je jednoduché umísťování dřevěných prvků na zeď pomocí montážního lepidla. Do balení mapy světa na zeď nepřibalujeme lepidlo ani mačkadlo. Tyto produkty si musí zákazník zakoupit sám. Je to způsobeno prostým faktem – ne každé lepidlo je vhodné na daný povrch stěny. Přinášíme návod, ve kterém doporučujeme, jaké lepidlo na konkrétní stěnu použít. Vysvětlíme také, jak si mapu světa nainstalovat svépomocí, jaké množství lepidla použít a jak měřit vzdálenosti mezi jednotlivými prvky.

  DUB

  Dub (Quercus L.) je rod stromů nebo (vzácně) vysokých keřů z čeledi Fagaceae (Fagaceae Dumort). Rod se skládá z více než 200 druhů vyskytujících se zejména v mírných pásmech na severní polokouli (mimo jiné v Polsku) a ve vysokých terénech v tropickém pásmu. Duby jsou známé velkými rozměry, jsou to nejsilnější polské stromy a jejich průměr může přesáhnout 3 metry na výšku až 25-35 metrů. Dubové dřevo je poměrně těžké a houževnaté, proto se běžně používá v dřevařském a nábytkářském průmyslu. Navíc je vysoce odolný vůči oděru. Dubové dřevo je obvykle žlutohnědé a má jasně definovanou strukturu se fenami charakteristickými pro dub.

  Výrobní přesnost

  Dřevěná mapa světa na zeď a její proces výroby je mimořádně složitý a hlacně časově náročný. Zvláštní pozornost věnujeme každému, i tomu nejmenšímu aspektu výroby. Používáme nejkvalitnější stroje, které řežou a honí dřevo s přesností na 0,01 mm. Značná část naší produkce je vyráběna ručně, což je v dnešní době stále méně běžné. Leštění, lakování a precizní lepení dřeva je výsledkem naší tvrdé ruční práce.

  Nejdůležitější vlastnosti mapy světa:

  • - Rozměry: Šířka: 200 cm, Výška: 118 cm, Tloušťka: 1 cm.
  • - Materiály: masivní a kvalitní dubové dřevo (opracované olejem)
  • - Hmotnost: cca 13 kg

  Datový list

  Typ
  Ručně vyrobeno
  Materiál
  100% dřevo
  Dřevo
  dub
  Opracování
  naturální olej
  Magnetický systém
  ano
  Země původu
  Slovenská republika

  Recenze (0)

  Všechny recenze produktů jsou v souladu se Směrnicí (EU) 2019/2161