Pouzdro na karty - PLANETY ZEMĚ (Woodliis) - 899 Kč
    • Pouzdro na karty - PLANETY ZEMĚ (Woodliis) - 899 Kč
    • Pouzdro na karty - PLANETY ZEMĚ (Woodliis) - 899 Kč
    • Pouzdro na karty - PLANETY ZEMĚ (Woodliis) - 899 Kč
    • Pouzdro na karty - PLANETY ZEMĚ (Woodliis) - 899 Kč
    Pouzdro na karty - PLANETY ZEMĚ (Woodliis) - 899 Kč
    Pouzdro na karty - PLANETY ZEMĚ (Woodliis) - 899 Kč Pouzdro na karty - PLANETY ZEMĚ (Woodliis) - 899 Kč Pouzdro na karty - PLANETY ZEMĚ (Woodliis) - 899 Kč Pouzdro na karty - PLANETY ZEMĚ (Woodliis) - 899 Kč

    Pouzdro na karty - PLANETY ZEMĚ


    rating zatím žádné hodnocení

    899 Kč
    vrátane DPH a RP Skladom (expedícia do 5 dní)

    Ručně opracované pouzdro na kreditní karty Woodliis je mimořádně praktický a elegantní doplněk.

    Vyrobeno v Evropě ze speciálně vybraného dřeva kombinovaného s pryskyřicí a načerno mořeným hliníkem. Výběr materiálů nejvyšší kvality zajišťuje jak vynikající vzhled, tak lehkost a kompaktnost našich pouzder.

    Každý, kdo používá kreditní karty a všechny typy klubových či věrnostních karet ví, jak důležité je mít kvalitní pouzdro. Pouzdra na kreditní karty jsou nejen praktickou vychytávkou, ale také mimořádně funkčním způsobem, jak mít v peněžence pořádek. Díky tomuto malému, ale chytře navrženému doplňku můžeme naše platební karty snadno uspořádat a zároveň je ochránit před poškrábáním či poškozením. Pouzdra na kreditní karty jsou také skvělým způsobem, jak minimalizovat nošení zavazadel a zároveň umožňují rychlý přístup k vašim nejdůležitějším finančním dokumentům. Stylový design a rozmanitost dostupných modelů činí z pouzdra na karty nejen praktickou pomůcku, ale také módní doplněk naší každodenní výbavy.

    Varianty z kolekce

    Množství

    Upozorněte mě, když cena klesne

    obrázek
    Zakoupením tohoto produktu získáte až 63 Kč zpět ve slevovém poukazu.

    Ručně vyrobeno
    Na Slovensku ze dřeva, kterému jsme dali druhou šanci.
    Bezstarostné vrácení
    Bez jakýchkoli otázek, do 14 dnů od nákupu.
    Rychlé doručení
    Každá objednávka je expedována za 1-3 pracovní dny.
    Zabezpečený nákup
    Nákupní košík je zajištěn SSL-256 bit zabezpečením.

    Představujeme vám naši vizi obalů na iphone na základě 8 planet sluneční soustavy - Merkur, Venuše, Země, Mars, Jupiter, Saturn, Uran a Neptun (z každé série je vyrobeno jen asi tucet kusů, to zaručuje naprostou jedinečnost produktu).

    Pouzdro na kreditní a klubové karty vyrobené v Evropě

    Naše pouzdra na kreditní vyrábíme ručně v Evropě a jsme na to velmi hrdí! Velice tvrdě pracujeme na výrobě každého pouzdra, od fáze návrhu až po expedici. Přebíráme plnou zodpovědnost za naše produkty a jelikož celý proces je v našich rukou, jsme si 100% jisti jejich kvalitou a výjimečností.

    Pouzdro na kreditky jediné svého druhu

    Nyní Vám povíme trochu o procesu výroby našich pouzder. Abychom vytvořili pouzdra na karty, která jsou kombinací pryskyřice a dřeva, musíme získat a správně připravit kusy dřeva. Ty jsou vždy jedinečné a dovážíme je například z Texasu, jako například kaktusy cholla nebo nádherné topolové dřevo s ostrou strukturou nebo vizuálně ohromující indonéské dřevo suar. V konečném důsledku to může být jakékoliv dřevo, které se bude dobře spojovat s pryskyřicí. V tomto případě jsme omezeni jen naší fantazií a možnostmi jeho získání, protože dřevo je pro vás dováženo z celého světa.

    Vyřazené, nepotřebné kusy dřeva – dáváme jim druhý život

    Správně připravené dřevěné kousky se pak přelijí pryskyřicí, jejíž jedinečná barva se získá pomocí správně zvolených barviv. Z této kombinace vyrábíme malé bloky, ze kterých pak vyřízneme tenké prvky určené pro pouzdro. A právě v tomto bodě se ukazuje jedinečnost daného vzoru a vytváří se samozřejmě také jedinečné pouzdro na karty.

    V jedné sérii dokážeme vyrobit od několika až po desítky kusů krytů. Pokud se vám líbí již vyrobená barevná kombinace dřeva a pryskyřice, neváhejte s koupí pouzdra.

    Výrobní přesnost

    Proces výroby každého obalu na kreditní karty je mimořádně složitý a časově náročný. Zvláštní pozornost věnujeme každému, i tomu nejmenšímu aspektu výroby. Používáme nejkvalitnější stroje, které řežou a honí dřevo s přesností na 0,01 mm. Značná část naší produkce je vyráběna ručně, což je v dnešní době stále méně běžné. Leštění, lakování a precizní lepení dřeva je výsledkem naší tvrdé ruční práce. Každé dřevěné pouzdro má v sobě vložené srdce a tím vytvoříme jedinečnou řadu obalů na kreditní karty.

    Nejdůležitější vlastnosti:

    • - snadné použití: když stisknete malou páčku, karty se vytisknou směrem ven vějířovitým způsobem, aby byl k nim snadný přístup,
    • - efektivní RFID SECURE ochrana před ztrátou finančních prostředků z vašeho bankovního účtu - peněženka chrání karty s NFC čipem před nechtěným přečtením bankomatových, platebních, kreditních, debetních a jiných karet,
    • - kapacita: až 7 karet,
    • - celé z přírodního dřeva,
    • - tělo vyrobené z lehkého hliníku, barvené černě,
    • - rozměry: 95 x 60 x 8 mm
    • - ruční zpracování a konečná úprava dřeva;
    • - preciznost zpracování.

    Datový list

    Typ
    Ručně vyrobeno
    Barva
    Modrá
    Materiál
    50% dřevo
    50% hliník
    50% pryskyřice
    Dřevo
    topol
    Opracování
    černě barvený hliník
    Vygravírovaný vzor
    ne
    Země původu
    Slovenská republika
    Ochrana RFI
    ano

    Recenze (0)

    Všechny recenze produktů jsou v souladu se Směrnicí (EU) 2019/2161